11 січня 2020 року з славним 25-річним ювілеєм Народний аматорський ансамбль української пісні «Криниченька» під керівництвом Сергія Миколайовича Слеба від імені адміністрації та колективу ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» привітала делегація коледжу. З насолодою послухали концертну програму, де звучали колядки, щедрівки та багато українських пісень! Глядацька зала була вщент заповнена шанувальниками «Криниченьки». На адресу колективу лунало багато гарних слів з уст запрошених і гостей! Представники коледжу привітали і щиросердно побажали творчому колективу міцного здоров’я і щасливої життєвої долі, нових мистецьких злетів у справі примноження духовних цінностей українського народу. Побажали також зміцнювати існуючі дружні відносини між нами та успішно продовжувати плідну співпрацю. Нехай сильний, і в той же час, ніжний спів «Криниченьки» завжди наповнює по вінця душі слухачів чудодійною красою мелодії української пісні, даруючи безмежну насолоду. А Бог хай дарує всім многая, многая літа!

Олена Приходько

Вівторок, 08 січня 2019 15:00

До нас прийшов Святий Миколай

Ішов Україною добрий Святий Миколай та й завітав до Немішаївського агротехнічного коледжу привітати всіх студентів, викладачів та адміністрацію зі святами. А студенти з нетерпінням його чекали, сподіваючись на гостинці і дарунки. Завітали Миколай, Дід Мороз із Снігуронькою, запалили вогні на ялинці, закружляли всіх в танку. А студенти відповіли чудовим концертом, зарядивши всіх драйвом і гарним настроєм.

На сцені в креативності змагалися Діди Морози і Снігуроньки, в герці на краще привітання зійшлися декани кожного з п’яти відділень коледжу, неперевершеним був конкурс талантів на Новорічну чи Різдвяну тематику і найкраще свої творчі здібності проявили студенти в конкурсі авторської колядки. Студенти кожного відділення мали свою родзинку і мали чим здивувати глядачів: сучасні і модні електрики защедрували в реп-стилі і затанцювали неперевершено брейк, класичні ветеринари вразили авторською колядкою та історією народження Сина Божого, артистичні технологи перенесли всіх на вечори поблизу Диканьки, агробізнесова Зима всіх зачарувала, а юні артисти заворожили піснею, креативні механіки розвеселили гумористичними номерами в стилі КВК. Фінальним акордом був виступ танцювального ансамблю «Зорецвіт».
За чудовий концерт юні актори отримали благословення від протоієрея Ярослава Чопаня та іконки Святого Миколая. А від студентського профкому - цілий ящик солодких подарунків. 
Нехай це прекрасне свято принесе Всім радість, світло і приємні несподіванки. Хай у зимові морози зігріває вас тепле свято і Святий Миколай здійснить усі ваші бажання!

13 грудня православні християни відзначають свято на честь святого апостола Андрія Первозванного. Водночас день Андрія був в народі великим зимовим молодіжним святом зі своїми звичаями та обрядами.
От і вирішили викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Грицак В.О., Лукерченко Т.П.  ознайомити зі святкування вечорниць студентів груп Е-12, ЕФ-21, Т-21. Щоб відчути красу і поезію давніх звичаїв та обрядів, викладачі разом зі студентами підготували та провели відкритий театралізований виховний захід «Андріївські вечорниці». Інтер'єр сільської хати, предмети побуту та обереги старовинної української сім'ї, скомпоновані в етнографічну композицію, аудіо та відеозаписи українських пісень, мультимедійна презентація створили святково-загадкову атмосферу. Учасники та глядачі заходу поринули у староукраїнську стихію. 

Нещодавно в стінах Київського драматичного театру-студії «Яблоко» відбувся акторський дебют студентки відділення ТВППТ, групи ТВПТ-21 Кобзаренко Олександри у виставі під назвою «Таємниця кафе «Ромашка»». Постанова вражала своєю яскравістю, творчим підходом до втілення авторських задумок.

За фінансової підтримки студентської профспілки коледжу команда-переможець чемпіонату КВН коледжу «Діти різних районів» з керівником Панасенком Віктором Святославовичем відвідали 1/8 фіналу «Ліги Сміху», який відбувся у МЦКМ (Жовтневий палац).
Виступи команд «Вінницькі» м.Вінниця, «30+» м.Житомир, «Гостиница 72» м.Суми та «Ніколь Кідман» м.Суми заряжали глядачів позитивом та енергетикою.

Панасенко В.С.

Сторінка 1 з 2
zoofirma.ru

Увійти