ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» свою діяльність розпочав у 1912 р. відкриттям Мироцької сільськогосподарської школи. У 1997 році увійшов до структури Національного університету біоресурсів і природокористування України.

До послуг студентів - сучасна матеріально-технічна база: 9 навчальних корпусів, 28 лабораторій та 57 кабінетів, обладнаних комп’ютерною технікою, актова зала на 360 місць, бібліотека з книжковим фондом 125 тис. книг, з читальною залою та підключенням до мережі Іnternet та Wi-Fi, комп’ютерні класи ( з доступом до Іnternet),  актова зала,  спортивно-оздоровчий комплекс, стадіон, тренажерні зали, їдальня, кав’ярні,  три гуртожитки,  медпункт, стоматологічний кабінет.

Практичне навчання здійснюється в навчально-виробничих лабораторіях рослинництва та тваринництва, механізованому машино-тракторному  дворі з двома майстернями,  зерноскладі,  автополігоні,  кінно-спортивній  школі, ветеринарній клініці, «Зооцентрі », на  ставковому господарство на 19.6 га.

Життя коледжу – це ще й цікаве студентське дозвілля:  художня самодіяльність, гуртки, олімпіади, спортивні секції, змагання, конкурси, виховні заходи, майстер-класи, екскурсії

М

Ветеринарна медицина

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва

Водні біоресурси та аквакультура

Агроінженерія

Агрономія

Транспортні технології

Економіка

Фінанси, банківська справа  та страхування

Сторінка 1 з 3
zoofirma.ru