Середа, 11 квітня 2018 07:49

Великодні гостинці для захисників України

Напередодні світлого  Великодня варто згадати про тих, хто буде святкувати його в окопах , а не в родинному колі – про наших захисників. Саме методом виховання патріотизму та людяності стала акція «Допоможи силам АТО» , яка пройшла в Немішаївському агротехнічному коледжі.  Студенти, викладачі, працівники та всі небайдужі швидко та оперативно зібрали чимало продуктів, речей та коштів, а саме:

картоплі – 650 кг;

моркви - 400 кг;

цибулі -150 кг;

столового буряка – 70 кг;

консервація (в асортименті) - 210 банок;

макаронні вироби – 25 кг;

чай, кава, цигарки  - по 30 упаковок;

печиво -10 кг;

шкарпетки – 80 пар;

цукор 5 кг;

олія – 60 л;

мед -30 кг;

3 квітня 2018 під керівництвом директора коледжу Альохіна Володимира Ілліча  матеріально-продовольча допомога була передана заступнику командира 12 батальйону 72 бригади М.Д.Ратушному,  який запевнив  учасників акції про те, що все буде доставлено в зону АТО.

Сподіваємося, що наші  гостинці порадують бійців, які знаходяться в одній з найгарячіших точок – в районі Авдіївки.

Педагогічний та студентський колективи навчального закладу будуть і надалі докладати максимум зусиль для матеріальної та моральної підтримки українських військових, які зараз перебувають у зоні активних бойових дій. Ми з болем переживаємо за свою Батьківщину, за солдатів, які захищають її. Сьогоднішня ситуація в Україні, мабуть, не залишила байдужим нікого. Ми закликаємо молодь до подібних вчинків, адже ці солдати виборюють для нас незалежність, воїни грудьми стоять за нас… Не будьте байдужими. Слава Україні!

Кищук О.І.

Костромська А.М.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru