Середа, 20 січня 2016 07:16

Благодійний фонд «Громадська доброчинність»

Для надання всебічної допомоги педагогічному колективу  коледжу у вихованні та навчанні  студентів-аграріїв створений Благодійний фонд «Громадська доброчинність».   
Благодійний фонд сприяє:
- залученню позабюджетних коштів для забезпечення діяльності і розвитку навчального закладу;
- удосконаленню матеріально-технічної та навчальної бази, покращенню обладнання приміщень та благоустрою території коледжу;

-надання допомоги, підтримка та сприяння розвитку талановитої молоді.

Діяльність благодійного фонду «Громадська доброчинність» надає можливості акумулювати кошти на рахунках та цілеспрямовано їх використовувати на поліпшення якості навчально-виховного процесу, оновлення та збереження матеріально-технічної бази коледжу у цивілізованому, правовому полі.

Необхідність створення такої організації покликана тим, що зробити перші кроки в напрямку розвитку агропромислового комплексу України слід з формування її основи – освіти. Враховуючи сучасні реалії життя, ці кроки достатньо важко зробити без акумулювання зусиль, досвіду та необхідних ресурсів.

Правління благодійного фонду звертається до випускників коледжу усіх років прийняти участь в діяльності фонду, згадати щасливі роки студентського життя і в знак вдячності за навчання внести свій посильний вклад для поліпшення діяльності ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Отож, долучімося до цієї справи та зробімо свій внесок у розбудову аграрної освіти України. Якщо Ви небайдужі до долі студентів аграрників, розвитку їх творчих здібностей, покращення їх освіти і виховання, просимо Вас направляти кошти на наш розрахунковий рахунок:

Благодійний фонд «Громадська доброчинність»

07854 Київська обл..,

Бородянський р-н,

смт.Немішаєве,

вул. Технікумівська, 1

Тел.: (04577)41-155,

розрахунковий рахунок №26004060860000 Код ЄДРПОУ  37838322 «Приватбанк», МФО 321842, код ЄДРПОУ банку 25590244

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru