Інтерв'ю зі студентами-випускниками: "Майбутня професія - фельдшер ветеринарної медицини - очима студентів".

Ми поцікавилися думками студентів випускників щодо майбутньої професії:

«Вітаю. Я Костюченко Олександра,  студентка 4 курсу, групи В-43, відділення "Ветеринарна медицина".

Пам'ятаю, коли мені було 7 років, бабуся запитала, ким я мрію стати? Я відповіла, що хочу лікувати тварин. Так і склалося.

Закінчивши школу, я вступила до "Немішаївського агротехнічного коледжу" на відділення "Ветеринарна медицина". За здобуті знання та теоретичні навички я завдячую колективу викладачів відділення, адже завдяки цьому вже на 4 курсі, потрапивши на сучасну козину молочно-товарну ферму "Тетяна 2011" ТОВ "Zinka",  змогла практично закріпити  їх.

З першого погляду ці тварини заполонили моє серце! Тому тут я із задоволенням проходила виробничу і переддипломну практики.

ФГ "Тетяна 2011" спрямовані не лише на виготовлення молочних продуктів та сирів, а й на розведення високопродуктивних кіз Зааненської та Альпійської порід.

Доїння кіз забезпечується на сучасному модернізованому рівні, а саме доїльними апаратами компанії DeLaval. Сучасна апаратура не травмує вим'я тому, що має датчики току молока, а коли молоко видоюється, апарати автоматично від'єднуються від вимені кози.

На фермі працюють висококваліфіковані фахівці, в яких я старанно переймала досвід. Адже утримання, годівля, догляд та лікувально-профілактичні заходи відіграють важливу роль у розвитку здорового поголів'я.

В майбутньому я планую відкрити свою власну невеличку козину ферму, на якій з радістю буду працювати. Мій девіз: робота має приносити задоволення. Робота - це хоббі,  хоббі - це робота!»

 

«Вітаю. Мене звати  Валерія Ващенко, я студентка 4 курсу, групи В-42, відділення "Ветеринарна медицина".

Завдяки викладачам Немішаївського агротехнічного коледжу і їх сумлінній праці я отримала багато знань і практичних навичок у сфері ветеринарної медицини. Їх безцінний досвід  дає мені поштовх для подальшого розвитку у ветеринарії. Я хочу розвиватись у напрямку акушерства і репродуктологіі тварин. Бажаю працювати як у клініці, так і в сільському господарстві, маючи змогу бути ще й техніком штучного осіменіння. Теорія та практика дали мені безцінний досвід для обраного фаху.

У наш час проблема  відтворення тварин є дуже актуальною. Для мене є дуже важливим збереження життя тварини та матері, тому що це є головною метою акушера.

Працюючи саме акушером-репродуктологом, я матиму змогу ставати свідком зародження "нового життя ". Ця робота для мене є роботою мрії і життя.»

 

Підготувала Литвинчук О. В.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru