Мрії на майбутнє

Вітаю. Я Борейко Олександр, студент групи ТВПР-31, відділення “Аграрний бізнес”.

Пам’ятаю коли я приїхав до дідуся в село і пішов з ним на город. Я був дуже здивований різнокольоровості грядок де росли томати, перці, огірки різних кольорів. І через це я захотів стати агрономом. Так і склалося.

Закінчивши школу я вступив до «Немішаївського агротехнічного коледжу» на відділення «Аграрний бізнес». За здобуті знання та теоретичні навички я дякую колективу викладачів відділення адже завдяки цьому вже на 3 курсі, потрапив на сучасне фермерське господарство «Старт» де зміг практично закріпити їх.

З перших днів перебування на підприємстві я все більше і більше закохувався в агрономію. Тому я із задоволенням проходив виробничу практику.

ФГ «Старт» спрямоване на вирощування кормових, олійних та зернових культур. Вирощування культур забезпечується на сучасному механізованому рівні , а саме використовуються трактори Fendt, John Deere, сівалки Lemken, і тому подібні агрегати.

В господарстві працюють висококваліфіковані фахівці, в яких я переймав досвід. Адже приймати участь у всіх операціях по вирощуванню рослин відіграють важливу роль в отриманні врожаю.

В майбутньому я планую відкрити власне тепличне підприємство, де я буду працювати з насолодою від роботи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru