Понеділок, 31 серпня 2020 11:58

Зі святом, дорогі першокурсники!

Сьогодні, 31 серпня, у Немішаївському агротехнічному коледжі святковий день - коледжанська родина приймає нову когорту студентів – 540 першокурсників. З нагоди Дня знань відбулася урочиста посвята в студенти. Це свято молодості і надії, день, з якого починається дорога в майбутнє, це можливість відкрити світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, це перший крок на шляху до майбутньої успішної кар’єри.

У вітальному слові директор коледжу Володимир Ілліч Альохін наголосив: «Вчіться, щоб знати, діяти жити. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті».

На святкові заходи до коледжу завжди прибуває чимало гостей. Валентина Іванівна Кухар побажала студентам успішно підкорювати нові вершини знань та досягти омріяної мети. Директор ТОВ "Фармацевтичний науково-дослідний центр "Альянс краси" Геращенко Вадим Олексійович окрім святкових вітань, привіз подарунок кожному студентові коледжу - антисептичний набір. Нагадаю, студентів у нас на сьогоднішній день - 1626. Щира вдячність Вадиму Олексійовичу за надану допомогу, за такі надзвичайно актуальні в карантинні часи подарунки.

Дорогі студенти! З Днем знань! Творіть, прагніть, вивчайте нове і незвідане! Адже наша сила – в наших знаннях! А ваше майбутнє – у ваших руках!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru