Вівторок, 16 листопада 2021 14:03

Зроби правильний вибір – обирай Немішаївський фаховий коледж!

Під таким гаслом 12 листопада викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін і ІТ Криворучко Я.С., Шепелюк Л.М. провели профорієнтаційну роботу серед учнів 9-х класів Бородянської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1.

Під час профорієнтаційної бесіди учням була надана детальна інформація про організацію освітнього процесу у коледжі, напрями підготовки фахівців, за якими здійснюється набір за денною та заочною формами навчання, матеріально-технічну базу коледжу. Представники коледжу зацікавили учнів повідомленнями про спеціальності та їх особливості, переваги та наступне працевлаштування випускників, активне студентське дозвілля, можливості виявити таланти та розвивати творчі здібності, підтримувати фізичну форму, використовуючи спортзал та спортивні майданчики коледжу та ін. Викладачі забезпечили учнів інформаційно-агітаційними буклетами, листівками, провели анкетування майбутніх абітурієнтів. Школярі та їх батьки були запрошені на День відкритих дверей.

Дякуємо директору закладу Романюк Інні Віталіївні за гостинність і сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи. Тож, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та поповнення студентського колективу коледжу майбутніми першокурсниками!

Циклова комісіїяприродничо-математичних дисциплін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти