Середа, 22 грудня 2021 08:23

Пізнавально-виховний захід «Різнобарвний світ чаю»

Важлива роль у вихованні студентів, розширенні й поглибленні їхніх знань, розвиткові творчих здібностей та у формуванні стійкого інтересу до вивчення навчальних предметів належить спеціально організованій виховній роботі. Розширенню загальноосвітнього кругозору студентів, формуванню у них наукового світогляду, виробленню умінь і навичок самоосвіти сприяє проведення різноманітних пізнавально – виховних заходів.

Викладачі циклової комісії природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій Висогурська Т. І. та Шепелюк Л. М. разом із студентами груп А – 11 і А – 12 підготували і провели пізнавально – виховний захід «Різнобарвний світ чаю», присвячений Міжнародному дню чаю.

Міжнародний день чаю (англ. International Tea Day) — неофіційне свято, яке відзначається щорічно 15 грудня з ініціативи Центру Освіти та Спілкування.

Чай – найпопулярніший напій на Землі після води. Про користь вживання різноманітних сортів чаю написано багато наукових праць. Недарма з найдавніших часів чай вважали дивним, чарівним напоєм. Студенти груп А – 11 і А – 12 підготували змістовні доповіді, присвячені хімічним властивостям найважливіших складових частин чаю, фізіологічній дії чаю на організм людини, цікавим історичним фактам про чай та про унікальні багатовікові чайні традиції у різних країнах світу. Всі студенти прийняли участь у вікторині «Що ти знаєш про чай?».

Завершився виховний захід чаюванням зі смаколиками. Поза сумнівом, такий смачний та корисний старовинний напій як чай заслуговує на своє свято.

Циклова комісія природничо математичних дисциплін та інформаційних технологій

Додати коментар


Захисний код
Оновити

zoofirma.ru

Увійти